Zabawy taneczne i sportowe oraz ćwiczenia gimnastyczne u Misiaczków

Jedna z ulubionych form aktywności dzieci w przedszkolu są zabawy ruchowe, taneczne i ćwiczenia gimnastyczne. Misiaczki uczestniczyły w zajęciach tanecznych zorganizowanych przez pana Piotra i panią Anie Orian , prowadzących popołudniowe zajęcia dla dzieci. Misiaczki bardzo lubią ćwiczenia gimnastyczne i szczególnie tory przeszkód organizowane na sali gimnastycznej.wiekszosc dzieci bierze również  udział w ćwiczeniach korekcyjnych. .Ćwiczenia kształtują prawidłowa postawę oraz maja ogromny wpływ na prawidłowy rozwój fizyczuy dzieci .

Data dodania: 2024-01-08 15:09:57
Data edycji: 2024-01-08 15:30:45