WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

XV Przegląd Tańców Regionalnych „Raz na Ludowo”

XV Przegląd Tańców Regionalnych „Raz na Ludowo”

W dniu 16.03 przedstawiciele najstarszej grupy „Sówki” w składzie: Zuzanna K., Leon R., Alicja K., Franciszek M., Hanna S., Tobiasz L., Luiza M., Stanisław P-S., Natalia P., Valeriia K., mieli możliwość reprezentować nasze przedszkole w XV Przeglądzie Tańców Regionalnych „Raz na Ludowo” organizowanym przez Daltońskie Publiczne Przedszkole nr 6 w Zdzieszowicach. Dzieci wystąpiły na scenie MGOKSIR w ludowych strojach przedstawiając repertuar związany ze zwyczajami ludowymi Opolszczyzny, składający się z tańca „Sroczka”, piosenki „Koło mego ogrodniczka” oraz tańca „Rechtory” . Zwieńczeniem przeglądu było obdarowanie dzieci nagrodami. Nasi reprezentanci zdobyli dla naszej placówki puchar wraz z pięknym dyplomem.

 

W dniu dzisiejszym dzieci wystąpiły dla naszej całej społeczności przedszkolnej z wyżej wymieniony repertuarem, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz otrzymali prezenty, które ufundowali Rodzice Stanisława P-S. Pozostała część grupy „Sówki” również otrzymała drobny upominek. Bardzo dziękujemy Rodzicom za piękny gest.

Data dodania: 2024-03-18 09:48:02
Data edycji: 2024-03-18 10:15:16
Ilość wyświetleń: 178
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej