Wycieczki, spacery , zabawy ruchowe i gry sportowe u Misiaczków w czterech porach roku.

Grupa Misiaczki w ciągu całego roku korzysta z aury i prawie każdego dnia odbywają się nie tylko zabawy na podwórku przedszkolnym ale także chodziliśmy na wycieczki i spacery do lasu, parku, na Mirabelke oraz na boiska sportowe. Dzieci doskonale wiedza ze podstawa prawidłowego rozwoju to w rożnejformie "ruch" i zabawy ruchowo-sportowe na dworze. Przy tych codziennych spacerach poznawaliśmy również zjawiska przyrodnicze , charakterystyczne dla poszczególnych pór roku, gdzie dzieci poprzez bezpośrednia obserwacje mogły doswiadczac uroków i piękna otaczającej nas przyrody.

Data dodania: 2024-06-28 12:07:18
Data edycji: 2024-06-28 13:01:00