Wycieczka Misiaczków

Misiaki wybrały się dzisiaj z okazji dla dziecka w odwiedziny do Alpak z Odrowąża. Dzieci rozłożyły się z kocykami, a po wykonaniu pracy plastycznej z alpaczej wełny i poczęstunku mogły pogłaskać, nakarmić, spędzić z nimi trochę czasu.

To również wyjątkowa okazja, by zobaczyć z bliska i przytulić alpaki a nawet wyprowadzić na spacer i zobaczyć jak zażywają kąpieli.

Przebywanie z alpakami ma działanie relaksujące i terapeutyczne. Naprawdę. Dzieci wróciły do przedszkola przyjemnie zmęczone ale bardzo, bardzo zadowolone.  Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Data dodania: 2023-06-05 13:51:04
Data edycji: 2023-06-05 14:00:53