Wycieczka do Olszowej

W dniu dzisiejszym Sówki wraz z pozostałymi grupami przedszkolnymi odbyły wycieczkę do Parku Miniatur w Olszowej. Spacerując po pięknym ogrodzie zobaczyliśmy miniatury znanych na świecie katedr oraz bazylik. Nie zabrakło również czasu na zabawy ruchowe. Park linowy okazał się strzałem w dziesiątkę- dzieci bardzo chętnie i sprawnie radziły sobie z przeszkodami, których zwieńczeniem był zjazd na tyrolce. Oczywiście pozostałe atrakcje plenerowe takie jak: labirynt, zjeżdżalnia pontonowa, trampoliny, koło chomika, krzywe lustra itp., były dla dzieci równie atrakcyjne. Po intensywnych zabawach był również czas na smaczny posiłek.

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy… Zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Data dodania: 2024-05-15 14:40:00
Data edycji: 2024-05-15 14:54:28