Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Wycieczka do nadleśnictwa w Strzelcach Opolskich

O przyrodzie można mówić dużo i ciekawie. Przekonaliśmy się o tym podczas naszej wycieczki do siedziby nadleśnictwa w Strzelcach Opolskich. Bardzo kształcące spotkanie poprowadził pan leśniczy, który o lesie wie chyba wszystko. Dzieci miały okazję zobaczyć wiele przyrodniczych okazów (w załącznikach na zdjęciach) i dowiedzieć się wiele ciekawostek o lesie i jego mieszkańcach. Dzieci mogły także wykazać się wiedzą odpowiadając na pytania Pana leśniczego. Po spotkaniu udaliśmy się na spacer po terenie zabytkowego i urokliwego parku miejskiego pełnego drzew i krzewów. Serdecznie dziękujemy panu Grzegorzowi P., tacie Jasia za zorganizowanie naprawdę interesującej i kształcącej wycieczki dla naszych przedszkolaków.

Data dodania: 2021-09-25 21:34:50
Data edycji: 2021-09-27 08:28:37