Wizyta Misiaczków w bibliotece

Z okazji "Dnia ksiazki" Misiaczki odwiedziły Bibliotekę Publiczna w Zdzieszowicach . W ostatnim tygodniu wypożyczyliśmy książeczki z przedszkolnej biblioteczki natomiast w dniu wczorajszym odbyliśmy wycieczkę do biblioteki miejskiej , gdzie dzieci miały możliwość zobaczenia różnorodności zbioru bibliotecznego i wybrania sobie książeczek o tematyce , która ich interesuje.Dzieci zachęcone i zauroczone pięknymi książkami postanowiły częściej korzystać z naszej miejskiej biblioteki. Wypożyczyliśmy również książeczki do przedszkola zgodnie z nasza tematyka tygodniową. Książka to ogromna wartość , która dostarcza nam wrażeń , przeżyć i ogromu wiedzy dlatego warto korzystać z tej formy mądrości i rozwijać te pasję od najmłodszych lat.

Data dodania: 2023-04-27 09:46:13
Data edycji: 2023-04-27 10:03:14