Wigilia w przedszkolu

Wigilia  Bożego Narodzenia to jeden  z  najpiękniejszych dni w roku, na który wszyscy czekamy  i  przeżywamy  go  uroczyście.  W  naszym  przedszkolu  dzieci  każdego  roku  poznają  tradycje  i zwyczaje  świąteczne i chętnie   uczestniczą w świątecznych przygotowaniach. W tym roku świętowaliśmy wspólną Wigilię w czwartek 21 grudnia. Dzieci z grupy ,,Sówek'' przygotowały wraz ze swoimi paniami piękne Jasełka, które wprowadziły nas w świąteczny i radosny nastrój. Było łamanie się opłatkiem, składanie sobie nawzajem życzeń, no i oczywiście uroczysty obiad.  To był bardzo wyjątkowy dzień i cieszymy się, że mogliśmy go wspólnie przeżyć.

Data dodania: 2023-12-22 10:39:25
Data edycji: 2023-12-22 10:49:59