Sejm dziecięcy w Optymistycznym Przedszkolu „W królestwie dzieci”

W dniu dzisiejszym 10 listopada odbyły się w naszym optymistycznym Przedszkolu ważne wydarzenia . Spotkały sie na sali gimnastycznej wszystkie grupy z okazji Święta Niepodległości -11 listopada. W tym szczególnym dniu odbył sie Sejm dziecięcy w którym brały udział 5 i 6 łatki , które ustanowiły królewskie Zasady zachowania w naszym optymistycznym  przedszkolu To pięcio i sześciolatki jako posłowie i posłanki ustanowili zasady , które samodzielnie i indywidualnie prpponowali w naszym przedszkolnym królestwie dzieci . Pan Marszałek Sejmu , którym został wybrany Wojtek z grupy sześcioletniej zatwierdzał podjęte uchwały swoją laska  marszałkowska.podjęte uchwały zostaną zaprezentowane w naszym holu przedszkolnym.

Data dodania: 2023-11-10 12:16:35
Data edycji: 2023-11-10 13:26:40