Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Rodzice czytają dzieciom

W miniony piątek w ramach programu promującego czytelnictwo gościliśmy mamę naszego Stasia. Pani Ania świetnie się przygotowała do spotkania z przedszkolakami . Wysłuchaliśmy bardzo mądre opowiadanie o super mocach, które tkwią w każdym z nas. To krótkie opowiadanie miało uświadomić nam, że każdy bez wyjątku ma swoje talenty, czyli super moce, które świadczą o naszej niepowtarzalności. Ponadto pani Ania przyniosła ze sobą wiele ciekawych książek, między innymi książeczkę ze swoich dziecięcych lat, mającą wartość sentymentalną i wiążącą się z najlepszymi wspomnieniami. Dla dzieci przedszkolnych to wspaniały wzór i nauka jak można szanować książki i czerpać z nich radość i mądrość. Dziękujemy serdecznie Pani Ani za tak ciekawe i kształcące spotkanie.

Data dodania: 2022-11-03 12:41:41
Data edycji: 2022-11-03 12:43:06