REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2022 / 2023

Ogłaszamy, że od 14 lutego zaraz po feriach zimowych rusza Rekrutacja do Publicznych Przedszkoli w Gminie Zdzieszowice.

Zapraszamy potencjalnych kandydatów na przedszkolaków do "TĘCZOWEJ  PIĄTKI".  Wszystkie informacji na temat Rekrutacji umieszczone są w OGŁOSZENIU, które znajduje się w załącznikach,  razem z dokumentami do pobrania.  Dokumenty zamieszczone w załącznikach można też pobrać w kancelarii Publicznego Przedszkola nr 5 .

W pierwszej kolejności prosimy Rodziców dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola tj. grupy MISIACZKI, SÓWKI I KOTKI   o wypełnienie Deklaracji o kontynuacji i oddanie jej w kancelarii przedszkola lub u nauczycieli grup.

Prosimy o przestrzeganie terminów Rekrutacyjnych, gdyż po terminie dokumenty nie będą przyjmowane.

Po zebraniu Deklaracji o kontynuacji zostanie ogłoszona ilość wolnych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych.  W grupie najmłodszej pierwszeństwo mają dzieci z rocznika 2019.

Data dodania: 2022-01-27 21:22:24
Data edycji: 2022-02-15 13:08:27