Pożegnanie 6 latków przez Misiaczki

Miło było razem z wami,

Bawić się tu zabawkami.

Teraz na was czeka szkoła.

Głośny dzwonek woła.

Miedzy innymi tymi słowami pożegnalny dzisiaj dzieci 5 letnie z grupy Misiaczki swoich starszych kolegów z grupy Sówki. Było muzycznie, ruchowo, tanecznie ale także lirycznie. Dzieci zaprezentowały się w różnorodny repertuarze aby jak najlepiej pożegnać swoich kolegów i już od września zająć ich miejsce. Dzieci zaprosiły również do zabawy straszą grupę i zatańczyli wspólnie do dwóch tańców. A także dziewczynki, które reprezentowały nasze przedszkole pokazały układ łącząc wspólnie siły. Na koniec dzieci z grupy Sówki otrzymały prezenty które przygotowali im młodsi koledzy. Oczywiście były to Sówki. Ale nie byle jakie bo stylizowane na sowę z Harrego Pottera, która ma ich przynieść szczęście w ich kolejnym etapie nauki.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej uroczystości.

Data dodania: 2024-06-13 14:02:21
Data edycji: 2024-06-13 14:09:08