Pokaz Taekwon-do

Dnia 13 września nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość - instruktor taekwondo z Opolskiego Klubu Sportów Walki TAEKWON-DO. Trener opowiedział o idei koreańskiej sztuki walki, przypomniał jak ważna jest aktywność fizyczna . Dzieci brały aktywny udział w pokazie. Pod czujnym okiem trenera wykonywały ćwiczenia oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych. Przedszkolaki miały okazję walczyć z trenerem.

Chętne dzieci mogą skorzystać z zajęć rekreacyjno-ruchowych z elementami taekwondo. Ulotki reklamowe znajdują się na stoliku w holu przedszkola.

Data dodania: 2023-09-13 12:33:04
Data edycji: 2023-09-13 13:25:28