Podwójne święto

Dziś obchodziliśmy w naszej grupie Dzień jabłka oraz Dzień Chłopaka

Zielone, czerwone, okrągłe, pachnące a jako przekąska niezwykle sycące… Jabłko – pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek. Wszyscy jabłka chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA świętujemy!!!

Zorganizowaliśmy w naszej grupie „Dzień Jabłka”. Był to wyjątkowy dzień. Nie obyło się, bez kształtowania pojęć matematycznych z wykorzystaniem naturalnych okazów jabłuszek. Maluchy chętnie rozpoznawały i określały zapach, kolor oraz smak. Ułożyliśmy jabłko z puzzli oraz wykonaliśmy wspólną pracę, do kórej wykorzystaliśmy dary froebla.

Następnie świętowaliśmy Dzień Chłopaka, wszyscy nasi Chłopcy otrzymali pamiątkowe medale oraz dowody SUPER CHŁOPAKA. Był też słodko - zdrowy poczęstunek: lody i owoce.

Data dodania: 2023-09-29 12:26:23
Data edycji: 2023-09-29 12:34:54