Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Ogólnopolski projekt edukacyjny: ''ŚWIĘTUJEMY! FREBLUJEMY!''

W tym roku braliśmy udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Świętujemy! Freblujemy!

Był to projekt skierowany dla nauczycieli oraz dzieci edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Trwał od połowy marca do 21 kwietnia 2023 r.

Raz w tygodniu otrzymywaliśmy zadania wraz z materialami do wykonania w kolejnym tygodniu. Mogliśmy je zrealizować w dowolnym dniu o dowolnej porze, a także w dowolny sposób. Zadania i zabawy rozwijały dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Zadania były ciekawe i motywujące oraz na tyle uniwersalne, że każde dziecko mogło je wykonać zgodnie ze swoimi możliwościami rozwojowymi! A wszystko to w oparciu o ponadczasową pedagogikę F. Froebla.

Data dodania: 2023-05-05 11:52:19
Data edycji: 2023-05-05 12:00:13