Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Ogólnopolski projekt czytelniczy ''Mały miś w świecie wielkiej literatury''

Koniec roku przedszkolnego skłania do podsumowań. Chcemy pochwalić się kolejnym certyfikatem za czynne włączenie się do Ogólnopolskiego Projektu Czytelniczego pt: " Mały miś w świecie wielkiej literatury". W naszym przedszkolu chętnie podejmujemy wyzwania związane z szerzeniem idei czytelnictwa, ponieważ mamy świadomość, że takie działania trzeba zaczynać jak najwcześniej. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy poświęcili swój czas, aby odwiedzić nasze przedszkole i włączyć się w tę akcję czytając dzieciom w naszej grupie. Dzięki Wam Drodzy rodzice powstał także dzienniczek Małego Misia a w nim krótkie recenzje waszych dzieci i wasze na temat ulubionej książeczki , dzieci zostawiły tam swój ślad rysując ilustrację do przeczytanego w domu przez rodzica tekstu. Dziękujemy serdecznie za owocną współpracę.

Data dodania: 2023-06-20 16:32:54
Data edycji: 2023-06-20 16:34:49