WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

My jesteśmy przedszkolaki optymiści... To słowa naszego przedszkolnego hymnu, które śpiewane są podczas wyjątkowych wydarzeń. W miniony poniedziałek była ku temu wyjątkowa okazja, bowiem obchodziliśmy Ogólnopolskie Święto Przedszkolaka. A ponieważ ideą tego święta jest rownież propagowanie wśród społeczeństwa doniosłej roli wychowania przedszkolnego. My staramy się codziennie nie tylko od święta świadczyć o tym, że dziecko w naszym przedszkolu zawsze jest w centrum. Wszyscy pracownicy przedszkola dołożyli starań, aby dzieciom nie zabrakło atrakcji a przede wszystkim zabawy. Mimo niepogody bawiliśmy się w salach przedszkolnych, były zabawy matematyczne, kącik eksperymentalny, zabawy z chustą animacyjną. Dodatkową atrakcją było przedstawienie w wykonaniu pań pt: " Wróbelek Elemelek i kartofelek" przygotowane spontanicznie, ale z wielkim zaangażowaniem.

Data dodania: 2021-09-22 17:13:04
Data edycji: 2021-09-22 17:17:44