Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - Publiczne Przedszkole nr 5 TĘCZOWA PIĄTKA w Zdzieszowicach WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

My jesteÅ›my przedszkolaki optymiÅ›ci... To sÅ‚owa naszego przedszkolnego hymnu, które Å›piewane sÄ… podczas wyjÄ…tkowych wydarzeÅ„. W miniony poniedziaÅ‚ek byÅ‚a ku temu wyjÄ…tkowa okazja, bowiem obchodziliÅ›my Ogólnopolskie ÅšwiÄ™to Przedszkolaka. A ponieważ ideÄ… tego Å›wiÄ™ta jest rownież propagowanie wÅ›ród spoÅ‚eczeÅ„stwa doniosÅ‚ej roli wychowania przedszkolnego. My staramy siÄ™ codziennie nie tylko od Å›wiÄ™ta Å›wiadczyć o tym, że dziecko w naszym przedszkolu zawsze jest w centrum. Wszyscy pracownicy przedszkola doÅ‚ożyli staraÅ„, aby dzieciom nie zabrakÅ‚o atrakcji a przede wszystkim zabawy. Mimo niepogody bawiliÅ›my siÄ™ w salach przedszkolnych, byÅ‚y zabawy matematyczne, kÄ…cik eksperymentalny, zabawy z chustÄ… animacyjnÄ…. DodatkowÄ… atrakcjÄ… byÅ‚o przedstawienie w wykonaniu paÅ„ pt: " Wróbelek Elemelek i kartofelek" przygotowane spontanicznie, ale z wielkim zaangażowaniem.

Data dodania: 2021-09-22 17:13:04
Data edycji: 2021-09-22 17:17:44