Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Odwiedziny Zajączka

Jedną z najmilszych i najprzyjemniejszych dla dzieci tradycji wielkanocnych jest „zajączek”. Chodzi on z koszyczkiem wielkanocnym i zostawia prezenty, zazwyczaj słodkości i drobne upominki. Na jego przyjście trzeba się jednak przygotować.

Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza zajączek wielkanocny. Kica po przedszkolnym placu zabaw z prezentami dla dzieci. Już od rana przedszkolaki z niecierpliwością czekały na przyjście "Zajączka". Dziś w środę przed świętami, zaraz po śniadaniu przybył do nas z prezentami dla wszystkich przedszkolaków. Za rok znowu nas odwiedzi. Będziemy czekać na niego z niecierpliwością.

Do zobaczenia, zajączku! I dziękujemy za prezenty!

Życzymy wszystkim zdrowych, wesołych i smacznych świąt wielkanocnych!

Data dodania: 2022-04-13 13:34:59
Data edycji: 2022-04-13 13:46:53