Musical profilaktyczny pt. ,,Alicja w krainie czarów''

,,Alicja w krainie czarów'' jest to znana opowieść o dziewczynce podróżującej w głąb wyobraźni. Głównym tematem jest podróż przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami. To przepiękna opowieść, która rozwija wyobraźnię i wzbudza wiele emocji. Inspiruje nas i dodaje nam odwagi, żeby kroczyć przez życie pewnie oraz zawsze walczyć oraz nie poddawać się, nawet gdy nadzieja jest nikła. "Alicja w Krainie Czarów" to spektakl, który przeniósł dzieci w krainę pełną tajemnic, wyzwań i niezwykłych przygód.  Ogromnym atutem widowiska były zachwycające i unikatowe, przestrzennie rozbudowane kostiumy, a także inspirujące teksty piosenek z przepięknym i poruszającym podkładem muzycznym skorelowanym z iluminacjami i grą świateł, wprowadząjąc dzieci w magiczną opowieść. Zapraszamy do fotorelacji.

Data dodania: 2023-09-27 18:01:45
Data edycji: 2023-09-27 18:55:57