Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

20 listopada to Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Prawa dziecka to jeden z tematów, który warto podejmować nawet wśród najmłodszych przedszkolaków. Każde dziecko powinno mieć poczucie, że zawsze jest pod wyjątkową ochroną, którą daje rodzina i nie tylko. Warto o tym rozmawiać i uświadamiać. Z filmu edukacyjnego dzieci dowiedziały się, że mimo, iż Konwencja Praw Dziecka jest powszechnie znana to nadal są kraje w których prawa dzieci są zupełnie ignorowane.

Dzieci dowiedziały się, że w Polsce istnieje wiele fundacji i stowarzyszeń, które pomagają potrzebującym dzieciom.

Data dodania: 2023-11-22 11:11:15
Data edycji: 2023-11-23 06:59:26