Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

''Mali przyjaciele zwierząt'' - projekt edukacyjny

Nasze "Sówki" miały dziś wyjątkowych gości, bowiem odwiedziła nas mama Stasia wraz z małym uroczym pieskiem Frelunią. Pani Ania przyniosła ze sobą także najpotrzebniejsze przedmioty codziennego użytku niezbędne do pielęgnacji pieska, opowiedziała o zasadach pielęgnacji i jego potrzebach. Frelunia bardzo dobrze i swobodnie czuła się w otoczeniu dzieci a w związku ze zbliżającymi się świętami zaprezentowała także swój nowy specjalny strój na chłodne zimowe dni. Wizyta Freluni nie była przypadkowa w grupie realizujemy

Projekt edukacyjny "Mali przyjaciele zwierząt" to połączenie nauki zasad życia w środowisku naturalnym oraz opieki nad zwierzętami. Kształcenie wrażliwości i odpowiedzialności za ich los. Podstawą do wszelkich działań z tym związanych jest podstawa programowa, a konkretnie część poświęcona wychowaniu dla poszanowania roślin i zwierząt, której celem jest kształcenie wyżej wymienionej wrażliwości.

Dzięki wizycie Freluni mogliśmy w bardzo ciekawy sposób zrealizować cele projektu. Dziękujemy jeszcze raz mamie naszego Stasia i ślicznej Freluni za odwiedziny.

Data dodania: 2021-12-03 14:21:38
Data edycji: 2021-12-03 14:47:05