,,Mali miłośnicy książek'' - Serduszka z wizytą w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Zdzieszowicach

10 października dzieci z grupy Serduszek, odwiedziły Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Zdzieszowicach. Serduszka z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Podczas wizyty przedszkolaki przede wszystkim zapoznały się z zasadami kulturalnego zachowania w bibliotece, z zasadami wypożyczania książek, z pracą bibliotekarza oraz rozbudziły swoje zainteresowania czytelnicze. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Dla wielu z nich była to zapewne pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Zapraszamy do fotorelacji.

Data dodania: 2023-10-10 15:21:37
Data edycji: 2023-10-10 16:27:28