Konkurs recytatorski '' Świat wartości w poezji dziecięcej''.

W dniu dziesiejszym w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski "Świat wartości w poezji dziecięcej" dla wszystkich grup. W konkursie wzięło udział 22 uczestników. Głównymi celami konkursu była popularyzacja poezji dziecięcej, rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz propagowanie postaw i wartości społecznych. Podczas występów na scenie - dzieci wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach promujących wartości. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: pani Joanna Paciorek, pani Dyrektor Ilona Grolik oraz pani Bożena Drost. Obrady jury były bardzo burzliwe. W trakcie obrad komisji konkursowej, dziewczynki z grupy "Sówki" zatanczyly.

Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców oraz dla wszystkich uczestników konkursu.

Data dodania: 2023-04-18 16:04:03
Data edycji: 2023-04-18 16:12:15