Jesienna wyprawa do sadu

Misiaczki korzystają z pięknej jesiennej pogody i dużo spacerują obesrwujac zmiany zachodzące w przyrodzie w okresie jesieni. Każdego dnia spacerujemy w różne miejsca: do parku, do lasu do sadu, do ogrodów ,zbierając dary jesieni. W związku z tematyka tego tygodnia odwiedziliśmy dzisiaj sad gdzie nazbieraliśmy owoców : jabłka, gruszki , pigwy i winogron.Z naszych zbiorów zrobimy owocowy kompocik oraz herbatkę z pigwy a z winogron deser z galaretka . Wszystkie dzieci wiedza , ze owoce są bardzo zdrowe i dlatego spożywamy je każdego dnia przy znanej piosence  "Witaminki, witaminki "

Data dodania: 2022-10-13 11:57:15
Data edycji: 2022-10-13 12:35:21