20 września- DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- to jedna z ulubionych dat wszystkich dzieci!
My również wspólnie świętowaliśmy ten dzień. Wszystkie grupy spotkały się na sali gimnastycznej, w której Pani Dyrektor złożyła naszym milusińskim ogrom życzeń. Następnie odśpiewaliśmy Optymistyczny Hymn naszego przedszkola.
Po odśpiewaniu, dzieci poznały pierwszą niespodziankę- krótkie przedstawienie, które zostało zaprezentowane przez Panie: Małgosię, Anię, Kamilę J. oraz Kamilę W. Występ ukazał „pierwszy dzień w przedszkolu Kasi” i zmaganie się ze strachem przed tym, co nieznane. Każda z grup wystąpiła na forum, pokazując nowej Kasi, że przedszkole to miejsce pełne radości, zabawy i nauki, przekonując ją, że warto przychodzić do niego każdego dnia. Następnie wszystkie grupy udały się do swoich sal na słodki poczęstunek i kolejne niespodzianki… to był wspaniały dzień!

Data dodania: 2024-09-20 18:52:24
Data edycji: 2024-09-20 19:55:10