Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Dzień postaci z bajki.

Dzień Postaci z bajek u Sówek to sposobność do zabawy prawie jak na balu przebierańców. Każde chętne dziecko mogło przyjść w przebraniu nawiązującym do postaci z wybranek bajki. Zaczęliśmy od gimnastyki przy muzyce pod hasłem " Wyginaj śmiało ciało" . Oczywiście przy tej okazji nie zabrakło teatrzyku w stylu kamishibai. Było także rysowanie postaci z ulubionej bajki, zabawa przy muzyce, w roli głównej z najbardziej lubianą przez Sówki zabawą " Gorące krzesła". Mieliśmy także skromny poczęstunek oraz mini sesję zdjęciową.

Data dodania: 2023-11-08 15:32:38
Data edycji: 2023-11-08 16:17:51