WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Dzień Książki.

Dzień Książki.

Dzień Książki w naszym przedszkolu, to wydarzenie, o którym zawsze staramy się pamiętać. Głównym celem akcji jest oczywiście promowanie czytelnictwa, a promujemy je jak wiadomo nie tylko od święta!.

Dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w akcji słuchając opowiadań, które wybrały panie wychowawczynie. Na tę okoliczność do grupy Serduszek zostali zaproszeni rodzice, aby uatrakcyjnić to wydarzenie. W tym roku jak przystało na uczestników programu Optymistyczne Przedszkole " Królestwo Dzieci" czytane były teksty o wartościach najbliższych zarówno dzieciom jak i dorosłym. Natomiast pani Kamila-nasza logopeda, zgodnie ze swoją profesją wybrała mądre bajki logopedyczne, łącząc przyjemne z pożytecznym. Mamy nadzieję, że nasze działania zaowocują w najlepszy sposób i niejeden przedszkolak, a później uczeń częściej wybierze książkę zamiast komputera. 

 

Data dodania: 2024-04-24 10:14:33
Data edycji: 2024-04-24 12:18:28
Ilość wyświetleń: 153
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej