Dzień Babci i Dziadka

W pierwszym miesiącu nowego roku wpisane są dwa, szczególne dni, które wzbudzają ogrom pozytywnych i ciepłych emocji- to oczywiście Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnucząt, to właśnie oni czynią ich dzieciństwo ale i dorosłość bardziej pełnym, szczęśliwym, radosnym i udanym. Dziadkowie zawsze mają czas dla wnucząt, chętnie ich słuchaj i spędzają z nimi czas. Darzą ich miłością bezgraniczną. Dlatego chcąc im podziękować za ich wielkie serce, Sówki zaprosiły ich dnia 12.01.2024r. do przedszkola, aby móc zaprezentować im swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne. Babcie oraz Dziadkowie z wielkim wzruszeniem oglądali prezentowany repertuar. Po zakończeniu, mali artyści otrzymali gromkie brawa, a w podziękowaniu zaprosili swoich bliskich na słodki poczęstunek, podczas którego obdarowywali ich własnoręcznie wykonanymi prezentami. Atmosfera tego dnia była bardzo uroczysta i pełna szczęścia.

Data dodania: 2024-01-12 13:58:18
Data edycji: 2024-01-12 14:01:42