Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Spotkaliśmy się dzisiaj i z tej okazji pragniemy wszystkim Babciom oraz Dziadkom złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, pogodnych dni, spokojnych nocy, kolorowych snów i uśmiechów na co dzień. Na pewno wszystkie wnuczęta pamiętają o tym, jak wspaniale babcie i dziadkowie opowiadają bajki, śpiewają kołysanki, przytulają i pocieszają, kiedy wnuczęta mają zły humor. Dlatego to właśnie dzisiaj wnuczęta postarały się, aby dziadkowie wesoło i miło spędzili czas w przedszkolu. Nasze dzieci zaprezentowały cały wachlarz swoich umiejętności od recytacji, poprzez śpiew, aż do tańca.

Data dodania: 2023-01-20 14:33:37
Data edycji: 2023-01-20 15:17:22