Kochana Babciu w dniu Twojego święta, życzę byś była zawszę uśmiechnięta

i Ty drogi Dziadku miej uśmiech na twarzy, niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz.

"KOCHAM CIĘ BABCIU, KOCHAM CIĘ DZIADKU"

W dniu 19 stycznia 2023 r. dzieci z najmłodszej grupy "SERDUSZKA" zaprosiły do Przedszkola niezwykłych gości -  Babcie i Dziadków, aby w ten sposób uczcić ich święto.

Z tej okazji wnuczęta  zaprezentowały program słowno – muzyczny: recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły, za co zostały obdarowane gromkimi brawami. Na zakończenie przedszkolaki wreczyły swoicm Dziadkom i Babciom własnoręcznie wykonane prezenty oraz laurki. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze przy herbatce i słodkim poczęstunku, przygotowanym przez nasze mamusiez grupy, za co jeszce raz bardzo dziękujemy.

Radości, uśmiechom i uściskom nie było końca...

Data dodania: 2023-01-19 12:46:05
Data edycji: 2023-01-19 12:55:26