Co nas czeka w Maju i Czerwcu ? - Publiczne Przedszkole nr 5 TĘCZOWA PIĄTKA w Zdzieszowicach WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !

Co nas czeka w Maju i Czerwcu ?

W najbliższych dniach, aż do wakacji bÄ™dzie na nasze przedszkolaki czekaÅ‚o mnóstwo atrakcji. Å»eby nic nie umknęło, wrzucamy kalendarz przypominajÄ…cy o datach tych wydarzeÅ„.

Przed nami:

10 Maja- XIII ÅšwiÄ™to Optymizmu pod hasÅ‚em "Królewski ogród kompetencji", prosimy aby tego dnia przedszkolaki przyszÅ‚y ubrane na zielono, gdyż czeka nas dużo aktywnoÅ›ci w 7 ogrodach: Ogrodzie MyÅ›li, KreatywnoÅ›ci, Emocji, Oddechu, PytaÅ„ o cokolwiek, OpowiadaÅ„ i Å»yczeÅ„. Wspólnie stworzymy flagÄ™ kompetencji, a każdy przedszkolak otrzyma Królewski paszport Optymisty.

15 Maja- Wyjazd wszystkich grup na wycieczkÄ™ do Parku zabaw w Olszowej. Koszt wycieczki to 25 zÅ‚, pÅ‚acone u wychowawców grup, a na wycieczkÄ™ prosimy o przygotowanie plecaków, wygodnych strojów sportowych i dobrych humorów :)

21 Maja- Wyjazd grupy 6 letniej na Ogólnopolski turniej o bezpieczeÅ„stwie “Torba Kangura” do Opola. Jedziemy wraz z dziećmi z przedszkola z Zyrowej na zaproszenie Przedszkola nr 25 w Opolu w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego.

O Czerwcowych wydarzeniach wiÄ™cej już  wkrótce, reszta szczegóÅ‚ów bÄ™dzie przekazywane na bieżąco.

Szykujcie siÄ™ na dni peÅ‚ne wrażeÅ„ i fantastycznej zabawy! :) Pozdrawiamy

Data dodania: 2024-05-07 14:34:04
Data edycji: 2024-05-07 15:37:38