WITAMY W OPTYMISTYCZNEJ TĘCZOWEJ PIĄTCE ! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA ! TO TUTAJ WSPIERAMY RODZICÓW W WYCHOWANIU OPTYMISTYCZNYCH, RADOSNYCH DZIECI !
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Co nas czeka w Maju i Czerwcu ?

Co nas czeka w Maju i Czerwcu ?

W najbliższych dniach, aż do wakacji będzie na nasze przedszkolaki czekało mnóstwo atrakcji. Żeby nic nie umknęło, wrzucamy kalendarz przypominający o datach tych wydarzeń.

Przed nami:

10 Maja- XIII Święto Optymizmu pod hasłem "Królewski ogród kompetencji", prosimy aby tego dnia przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, gdyż czeka nas dużo aktywności w 7 ogrodach: Ogrodzie Myśli, Kreatywności, Emocji, Oddechu, Pytań o cokolwiek, Opowiadań i Życzeń. Wspólnie stworzymy flagę kompetencji, a każdy przedszkolak otrzyma Królewski paszport Optymisty. 

15 Maja- Wyjazd wszystkich grup na wycieczkę do Parku zabaw w Olszowej. Koszt wycieczki to 25 zł, płacone u wychowawców grup, a na wycieczkę prosimy o przygotowanie plecaków, wygodnych strojów sportowych i dobrych humorów :)

21 Maja- Wyjazd grupy 6 letniej na Ogólnopolski turniej o bezpieczeństwie “Torba Kangura” do Opola. Jedziemy wraz z dziećmi z przedszkola z Zyrowej na zaproszenie Przedszkola nr 25 w Opolu w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego.

O Czerwcowych wydarzeniach więcej już  wkrótce, reszta szczegółów będzie przekazywane na bieżąco. 

Szykujcie się na dni pełne wrażeń i fantastycznej zabawy! :) Pozdrawiamy 

Data dodania: 2024-05-07 14:34:04
Data edycji: 2024-05-07 15:37:38
Ilość wyświetleń: 169
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej