Certyfikat Grupa Froeblowska „Nutki”

W minionym roku szkolnym, grupa „Nutki” rozpoczęła swoją przygodę z darami Froebla. Wykonywały wiele ćwiczeń, zajęć oraz pracowały w grupach zabawowo- zadaniowych wykorzystując przy tym dary. Ich praca i wysiłek zostały docenione. W miniony weekend Pani Dyrektor Ilona Grolik, uczestniczyła w FREBLOWSKIM KONGRESIE EDUWIZJE 2024, podczas którego odbyła się uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów Przedszkoli i Grup Freblowskich, na której to właśnie grupa „Nutki” otrzymała Certyfikat „Froeblowska Grupa”. Jest to ogromne wyróżnienie ale i docenienie pracy dzieci. Serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2024-10-08 12:29:17
Data edycji: 2024-10-08 12:38:04